بهترین پلاگین های کش ورد پرس

چنان چه سایت شما در بارگذاری  صفحات مشکل دارد و یا این که دیر تر از حد معمول به درخواست ها پاسخ می دهد با ما همراه باشید تا بهترین پلاگین های کش ورد پرس را به شما معرفی کنیم و خدمتتان عرض کنیم که این پلاگین ها و یا کش سایت ها چه کاری را انجام می دهند و چگونه باعث بالا رفتن سرعت سایت می شوند. لازم به ذکر است که سرعت پاسخ دهی و بار گذاری در سایت خیلی مهم است زیرا اگر این اتفاق بیش تر از حد نرمال انجام شود کاربر خسته می شود و سایت را ترک می کند. شاید این مشکل تنها در چند ثانیه اتفاق بیفتد اما از نظر اقتصادی کلی ضرر به شما و سایتتان وارد می کند. زمانی که یک سایت به اصطلاح کش می شود سرعت سایت وردپرسی و سرور آن بالا تر می رود اما بهتر است بدانید که برخی پلاگین ها سریع تر کردن کار را به صورت اختصاصی انجام می دهند پس به سراغ بهترین پلاگین های کش ورد پرس می رویم.

باید در عرض چند ثانیه پاسخ گوی افراد زیادی باشید

زمانی یک سایت به عنوان سایت خوب و ایده آل معرفی می شود که در عرض ۵ ثانیه باز شود. شاید این ثانیه ها برای کاربران خیلی مهم نباشند اما باید برای شما مهم باشد. شما می توانید با نصب پلاگین های کش ورد پرس این مشکل را از میان بردارید.  اجازه بدهید در این بخش یک توضیح کوتاه در رابطه با کش ورد پرس بدهیم. درخواست هایی که به سمت سرور می آید را کش سایت کم می کند پس در نتیجه سرعت سایت بالا می رود. کش سایت در دو شکل هستند ما ابن دو را نام برده و سپس یکی از آن ها را توضیح می دهیم.

·        کش سرور

·        کش مرور گر

تصور کنید که در یک زمان حدود ۱۰۰ نفر از یک سایت بازدید می کند و سرور باید جواب تمام کاربران را در کم ترین زمان بدهد. در چنین مواقعی خلوتی سایت خیلی مهم است‌. سایت باید نتیجه درخواست ها را ذخیره کند به این شکل که اگر این نتایج را ذخیره کند و کاربر بار دیگر بخواهد همان درخواست را از سایت کند، نتیجه ی مورد نظر از کش خوانده می شود.

از افزونه ها کمک بگیرید

شایان به ذکر است که بعد از ذخیره کردن درخواست ها افزونه ها به شما کمک می کند که هر بار کد PHP بارگیری شود. علاوه بر این افزونه این امکان را به سایت می دهد که یک صفحه چندین بار در ثانیه ارائه شود و پاسخ دهی با سرعت نور انجام شود.  خیلی از کاربران نیز معتقد هستند که این سرعت کم به خاطر کمبود و مشکلات در منابع است. چنان چه مشکل سایت شما نیز به خاطر کمبود منابع است می توانید این مشکل را با نصب افزونه به صورت کامل از میان بردارید.  شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر با مشاور های ما تماس بگیرید تا آن ها شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ]